Menu Zamknij

Bony upominkowe

voucher upominkowy karta podarunkowa bon

Bon upominkowy na zabiegi pielęgnacyjne i rytuały SPA to niewątpliwie miły i szczery gest. To również uniwersalny prezent dla osoby obdarowanej, której wizyta w naszym dziennym SPA sprawi radość. Co więcej, to ekskluzywny i nietuzinkowy prezent aby wyrazić uczucia z okazji imienin, urodzin lub innych ważnych chwil. Elegancko przygotowany bon upominkowy ma formę imiennego zaproszenia zapakowanego w ozdobną kopertę z logo naszego SPA.

Wierzymy, że prezent sprawi radość osobie obdarowanej, my natomiast w Twoim imieniu zatroszczymy się o to, aby były to chwile piękna, relaksu i odpoczynku. Voucher dopasujemy do indywidualnych potrzeb i zrobimy wszystko, by były to wspaniale spędzony czas.

Jeśli nie wiesz, który zabieg z naszej oferty będzie najlepszy, zdaj się na doświadczenie naszego zespołu. Dobierzemy zabiegi indywidualnie dopasowane do potrzeb osoby obdarowanej.

Bon upominkowy do Kashmir Beauty & SPA zamówisz bezpośrednio w recepcji salonu, mailowo lub telefonicznie. Po opłaceniu przelewem elektronicznym lub tradycyjnym istnieje możliwość dostarczenia bonu do osoby wskazanej przez Ciebie w sposób przesyłki kurierskiej jak i przesłania na adres e-mail jako specjalny plik. Gift Voucher można wypisać na konkretną wartość lub bez jej podawania.

Z jakiej okazji podarować bon do Kashmir Beauty & SPA? Bon prezentowy z okazji urodzin, imienin, Dnia Matki, Bożego Narodzenia, rocznicy ślubu etc. Bon upominkowy to jednocześnie doskonała forma nagrody dla pracownika lub przekazania podziękowań dla partnera biznesowego.

Podaruj ważnej Ci osobie relaks i piękno w jednym! 

Wykonaj przelew na konto:

PKO BP S.A. 26 1020 4128 0000 1002 0137 4883 w tytule wpisując:

Zaproszenie, imię i nazwisko osoby obdarowanej,

lub też dokonaj płatności (kartą lub gotówką) w siedzibie naszego SPA. W przypadku płatności przelewem prosimy o przesłanie potwierdzenia na adres  salon@kashmir.net.pl  dołączając dane adresowe osoby, która otrzyma bon upominkowy.

Regulamin nabywania i realizacji bonów upominkowych.

voucher bon upominowy gift voucher karta podarunkowa