Menu Zamknij

Bony upominkowe

Bon upominkowy na zabiegi pielęgnacyjne i rytuały SPA to niewątpliwie miły i szczery gest. To również uniwersalny prezent dla osoby obdarowanej, której wizyta w dziennym SPA sprawi przyjemność. To również ekskluzywny i nietuzinkowy prezent aby wyrazić uczucia z okazji imienin, urodzin lub innych ważnych chwil. Elegancko zapakowany bon upominkowy ma formę imiennego zaproszenia zapakowanego w ozdobną kopertę z logo naszego SPA.

Wierzymy, że sprawi on radość osobie obdarowanej, my natomiast w Twoim imieniu zatroszczymy się o to aby poczuła się Ona wyjątkowo zadbana i zrelaksowana. Voucher dopasujemy do indywidualnych potrzeb i zrobimy wszystko, by były to niezapomniane chwile odprężenia.

Jeśli nie wiesz, który zabieg kosmetyczny z naszej oferty będzie najlepszy, zdaj się na doświadczenie naszego Zespołu. Dobierzemy zabiegi indywidualnie dopasowane do potrzeb osoby obdarowanej.

Bon upominkowy do KASHMIR BEAUTY & SPA zamówisz w naszym dziennym SPA, mailowo lub telefonicznie. Po opłaceniu przelewem, istnieje możliwość przesłania Bonu do osoby wskazanej przez Ciebie w sposób tradycyjnej przesyłki pocztowej jak i dostarczymy Voucher pod adres e-mail jako plik przygotowany do samodzielnego wydruku. GIFT Voucher można wypisać na konkretną wartość lub bez jej podawania.

Z jakiej okazji podarować bon do KASHMIR BEAUTY & SPA? Bon prezentowy z okazji świąt, urodziny, imieniny, rocznica ślubu, Dnia Matki, Bożego Narodzenie. Bon upominkowy to jednocześnie doskonała forma nagrody dla pracownika lub przekazania podziękowań dla partnera biznesowego.

Podaruj ważnej Ci osobie relaks i piękno w jednym!

Wykonaj przelew na konto:

PKO BP S.A. 26 1020 4128 0000 1002 0137 4883 w tytule wpisując:

Zaproszenie, imię i nazwisko osoby obdarowanej,

lub też dokonaj płatności (kartą lub gotówką) w siedzibie naszego SPA. W przypadku płatności przelewem prosimy o przesłanie potwierdzenia na adres  salon@kashmir.net.pl  dołączając dane adresowe osoby, która otrzyma bon upominkowy.

bon upominkowy gift voucher

 

karta podarunkowa bony upominkowe voucher

Regulamin nabywania i realizacji bonów upominkowych