fbpx
Menu Zamknij

Voucher upominkowy

Nie masz pomysłu na prezent, nie wiesz czym obdarować swoich najbliższych, aby byli szczęśliwi ?

Chcesz podarować coś wyjątkowego, a zarazem oryginalnego ?

Czy można podarować coś więcej niż niezapomniane chwile relaksu ?

Bon upominkowy na zabiegi pielęgnacyjne i rytuały SPA to niewątpliwie miły i szczery gest. To również uniwersalny prezent dla osoby obdarowanej, której wizyta w naszym dziennym SPA sprawi radość. Co więcej, to ekskluzywny i nietuzinkowy prezent aby wyrazić uczucia z okazji urodzin, imienin, Dnia Matki, Bożego Narodzenia, rocznicy ślubu, walentynek lub innych ważnych chwil. Bon upominkowy to jednocześnie doskonała forma nagrody dla pracownika lub przekazania podziękowań dla partnera biznesowego.

Elegancko przygotowany Voucher ma formę imiennego zaproszenia zapakowanego w ozdobną kopertę. Wierzymy, że prezent sprawi radość osobie obdarowanej, my natomiast w Twoim imieniu zatroszczymy się o to, aby były to chwile piękna, relaksu i odpoczynku. Voucher dopasujemy do indywidualnych potrzeb i zrobimy wszystko, by były to wspaniale spędzony czas.

Jeśli nie wiesz, który zabieg z naszej oferty będzie najlepszy, zdaj się na doświadczenie naszego zespołu. Podarunkiem może być wybrany zabieg, indywidualnie ułożone menu zabiegowe lub zaproszenie o określonym nominale, a wyboru dokona na miejscu w salonie sama osoba obdarowana po zapoznaniu się z ofertą zabiegową.

Podaruj ważnej Ci osobie relaks i piękno w jednym! 

Voucher podarunkowy do Kashmir Beauty & SPA zamówisz bezpośrednio w recepcji salonu, telefonicznie lub mailowo. Na życzenie kupującego istnieje możliwość dostarczenia bonu kurierem (koszt przesyłki – 15 zł), jak i bezpłatnie w wersji elektronicznej. Voucher można wypisać na konkretną wartość lub bez jej podawania.

Aby zamówić prezent wykonaj przelew na konto:

PKO BP  26 1020 4128 0000 1002 0137 4883 w tytule wpisując:

Zaproszenie, imię i nazwisko osoby obdarowanej.

Przy płatności przelewem rezerwacji na zabieg w ramach bonu można dokonać dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie lub przesłania potwierdzenia przelewu bankowego na adres mailowy: salon@kashmir.net.pl.

Regulamin nabywania i realizacji bonów upominkowych.