fbpx
Menu Zamknij

Modelowanie i powiększanie ust

 

powiększanie ust

MODELOWANIE I POWIĘKSZANIE UST KWASEM HIALURONOWYM

Modelowanie i powiększanie ust zalecane jest osobom o zbyt małych ustach lub chcących skorygować ich wielkość, wygląd, kształt czy proporcje. Powiększanie ust pozwala na uwypuklenie warg, podkreślenie ich czerwieni wargowej, a także korektę ewentualnych asymetrii. Dużą korzyść z zabiegu odniosą również osoby, które oczekują jedynie ich odświeżenia, nawodnienia i rewitalizacji. Z czasem jędrność skóry zmniejsza się, dlatego warto wybrać zabieg poprawiający ich wygląd. Zabieg bardzo korzystnie wpływa na likwidację zmarszczek wokół ust oraz przeciwdziała opadaniu kącików ust.

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkim organizmie, dlatego podanie go jest bezpieczne. Doskonale wiąże wodę, zapewniając skórze nawilżenie. Niestety z czasem ubywa go, dlatego warto sięgnąć po specjalne zabiegi z wykorzystaniem tego preparatu. Samo powiększanie ust nie jest szczególnie bolesne i trwa około 30 minut. Po zabiegu można niemal od razu powrócić do normalnego funkcjonowania. Należy jednak uwzględnić możliwość pojawienia się niewielkiej opuchlizny, krwiaków, czy delikatnego zasinienia, które mijają po kilku dniach. Powinno unikać się także sauny i solarium. Efekt powiększania ust ustępuje po około 6-9 miesiącach, jednak w tym czasie jakość skóry wyraźnie się poprawia tak, że leczona okolica na długo pozostaje w kondycji lepszej niż przed zbiegiem, a sesje podtrzymujące wykonywane są coraz rzadziej często z użyciem mniejszej ilości preparatu.

Usta są bardzo delikatne i wrażliwe. Aby temu zaradzić i zwiększyć komfort, na pół godziny przed zabiegiem stosuje się specjalny krem, który zawiera środek znieczulający.

Cena: 750 zł/ 1ml

Pracujemy na najwyższej jakości kwasie hialuronowym, posiadającym CERTYFIKAT WYROBU MEDYCZNEGO, NIE DZIELIMY ampułkostrzykawek na mililitry.